Haber

Esenyurt’ta 3 gün boyunca mağazadan kıyafet çalan hırsız kamerada

ESENYURT’ta bulunan giyim mağazasından 3 gün boyunca aynı yöntemle kıyafet çalan hırsız güvenlik kamerasına yansıdı. İşletme sahibi Mustafa Gültekin, “Adam kendi malı gibi her geldiğinde 20-30 parçayı birden alıyor, cesaretine hayranım” dedi.

Hırsızlık, Bağlarçeşme Mahallesi’nde bulunan bir giyim mağazasında meydana geldi. İddiaya göre, ilk olarak 3 Ocak Salı günü iş yerine gelen zanlı, dışarıda asılı duran kıyafetleri çaldı. Çarşamba ve Perşembe günleri bire bir kişiler arka arkaya aynı teknikle kıyafet çaldı. İşletme sahibi Mustafa Gültekin, her gün kıyafetlerin kaybolduğunu fark edince güvenlik kamerası kayıtlarına baktı. Yaklaşık 10 bin lira zarar eden Gültekin, görüntülerle birlikte karakola giderek o kişiden şikayetçi oldu.

“15 SANİYEDE GİTTİN”

İşletme sahibi Mustafa Gültekin, “Hırsızlık hep oluyor. 3 gün hep gelip gidiyor. Ben buraya geldim. En az 10 bin lira zararım oldu. Bu kişinin tekrar geleceğinden endişe ediliyor. mal getirdik şimdi açacağız diye korkuyoruz hep aynısını alıyor yiğitliğine hayran kaldım adam ne zaman gelse 20-30 modül kendi malı gibi o alıp götürüyor bende cüretine hayran kalın.”

HIRSIZLIK ANLARI KAMERADA

Bir kişinin 3 gün boyunca aynı formülle hırsızlık yaptığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Manzaralarda kişinin dışarıda asılı duran giysilere yaklaştığı, hızlı ve toplu olarak giysileri aldığı görülür.

haberbogazkale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu